Co oznacza ból migdałków i senność?

Witam. Mam 18 lat i od kilku dni jestem bardzo senna, ciągle śpię. Mam katar i kaszel, czasem odrywa się biała wydzielina. Byłam szczepiona przeciwko odrze jako małe dziecko, ale słyszałam, że należy zaszczepić się ponownie. Czy mogę mieć odrę i skoro w przeszłości szczepiłam się przeciwko Niej, to jak bardzo zagrażałaby mi ta choroba? Często śpię po 2 h w dzień, mam problemy ze snem i uczęszczam do psychiatry. Zażywam tabletki Trittico. Czuję ból w okolicach migdałków i boli mnie ucho. Co do kaszlu, kiedyś paliłam papierosy, więc czy może on być spowodowany tym czynnikiem? Proszę o pomoc

Proponuję pójść do lekarza rodzinnego na badanie, może ma Pani infekcję wirusową.
Na odrę oczywiście również można zachorować, pomimo 1 szczepienia w dzieciństwie, obecnie zaleca się doszczepianie z uwagi na syt. epidemiologiczną.