Co oznacza ból nadgarstka u 30-latki?

Po raz trzeci bol nadgarstka Dzien dobry, Okolo tygodnia temu nad ranem obudzilam sie z podwinieta dlonia pod spod wiazalo sie to z silnym bolem nadgastka. Bol nie ustapij, najwiekszy pojawia sie w nocy. Boli gdy wlasnie chce podwinac dlon i np coc chwycic a takze czuje ciagniecie gdy wyprostuje wszystke palce, nie moge rowniez podeprzec sie na tym nadgarstku. Dodam, ze masci przez ciwbolowe i rtg nie wchodza w gre, jestem w 8 miesiacu ciazy. Nie widzr zadnej opuchlizny, krwiaka czy siniaka, ale boli juz dobry tydzien. Prosze o porade, co robic czy probowac rozruszac staw czy np. owinac bandazem elastycznym a moze schladzac.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć