Co oznacza ból nóg od roku?

Nogi bolą mnie od ponad roku.Musiałam zmienić pracę bo nie mogłam ustac w jednym miejscu.Ból się zmniejszył ale jeśli jadę do partnera,do innego woj.codziennie mam u niego takie bóle ze szok.Nie wiem dlaczego?Bolą mnie codziennie.Jeśli chodzę nie jest jeszcze źle ale gdy usiade lub położe zaraz bolą.Może ktoś powie czemu tak jest?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!