Co oznacza ból nóg przy pracy stojącej?

Witam, jakis czas temu, ciut ponad miesiac, mialam pierwszy dzien wpracy czyli praca stojaca 12h (czasem duzo chodzenia ale brak przerwy siedzacej) . Po dwoch dniach pod rzad mialam obolale nogi i duzy palec jakby zdretwialy i nie czulam w nim nic, brak czucia. Myslalam zeto chwilowe bo cale nogi tak mialam. Po dwoch tygodniach zaczął mi ból promieniowac do kostki a czucia nadal praktycznie nie mam. Warto wspomniec iz na ogol mam problemy ogolnie problemy ze stawami od dziecinstwa.

Lek. Paweł Szadkowski

Pani dolegliwości mogą sugerować niewydolność żylną lub inną patologię związaną z układem kostno-stawowym. Warto udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu poszerzenia wywiadu odnośnie do pani dolegliwości, zbadania oraz ukierunkowania ew. dalszej diagnostyki.