Co oznacza ból nóg u 3-letniego dziecka?

Witam 3 latek skarży się na ból nóżek okolice palców jedna i druga nóżka, nie boli go chyba mocno bo pokazuje miejsce bólu i zaraz zapomina , czasem tez wskazuje na brzuszek. Podejrzewam małe wymuszanie tabletki z tranem, ale zaczyna mnie tez to niepokoić .Nie wiem czy z tego typu objawem powinnam się udać odrazu do pediatry.Pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Oczywiście takie objawy wymagają konsultacji pediatrycznej, ale jest szansa, że to nic groźnego.