Co oznacza ból nogi?

Witam. Od jakiegoś czasu boli mnie i rwie lewa noga cała od palców aż po pośladki ,niekiedy nawet drętwieją mi pośladki i boli miednica po lewej stronie i cały odcinek kręgosłupa krzyżowego. Z wyniku RTG wyszło widoczna zachowana fizjol. lordoza L. , wys. przestrzeni m/trzonowych i trzonów kręgów L jest prawidłowa. Nasady łuków tylnych są zachowane. Stawy krzyżowo-biodrowe w normie. Niby wszystko ok ale skąd te bóle ? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja lekarza neurologa i ustalenie dalszego postepowania