Co oznacza ból od pośladka do stopy po operacji usunięcia mięśniaka macicy?

Witam, Prawie 3 tygodnie temu miałam operację wycięcia mięśniaka macicy. Od tamtej pory odczuwam silny ból od pośladka do stopy. To prawdopodobnie rwa kulszowa. Mam stwierdzone rezonansem magnetycznym przepukliny międzykręgowe. Podczas przyjmowania do szpitala oraz konsyltacji z anestezjologiem przed samą operacją nikt mnie nie poinformował, że mogą wystąpić jakieś komplikacje. Choć mówiłam, że mam problemy z kręgosłupem. Ból nie mija, a ja zaraz muszę wracać do pracy. Tabletki pomagają tylko na chwilę. Ci robić? Czy rwa kulszowa występuje tylko jako reakcja na stres, zimno, przeciążenia itp. - jak to ktoś napisał wcześniej?

Lek. Michał Lenard

Rwa kulszowa może dawać objawy w różnych sytuacjach, a nawet cały czas, zależnie od stopnia zaawansowania tej choroby. Sugeruję wizytę u neurologa, który przedstawi Pani możliwości leczenia rwy kulszowej. W razie konieczności lekarz skieruje Panią do neurochirurga w celu wykonania zabiegu operacyjnego. Pozdrawiam!