Co oznacza ból okolicy kostki?

Od prawie roku odczuwam ból od wewnętrznej strony poniżej kostki. Podczas meczu zostałem trafiony dosyć mocno właśnie w to miejsce. Odczuwam cały czas delikatny ból zwiększający się podczas pracy pod obciążeniem. Zdarzają się noce kiedy budzę się przez ból całej stopy. Dodatkowo przy niższych temperaturach wystarczy godzina na zewnątrz i cała stopa a szczególnie palce są zimne do tego stopnia że odczuwam ból. Byłem u lekarza ale niestety prześwietlenie nic nie wykazało dlatego cała reszta została zignorowana. Ale niestety ból pozostał.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać usg i koniecznie udac się do lekarza ortopedy ponownie