Co oznacza ból okolicy żuchwy?

witam od 3 miesięcy walczę z bólem.Opis wszystko dzieje się po prawej stronie twarzy, kolo Nosa policzka kolo żuchwy szczeki górnej..,Ból !!! jest dziwny piecze tępy ból promieniowanie kucie szczypanie mrowienie jak by ściągnie skóry itp ból trwa od rana do wieczora czasem ustaje w nocy i od rana dalej to samo byłem u 4 laryngologów brak zapalenia zatok 2 lekarzy ogólnych niewiedzą co mi jest 1 lekarz neurolog nie stwierdził zapalenia nerwu 1 dentysta twierdził ze może być ząb i wyrwałem go w piątek Ból nadal jest miałem robiony rezonans glowy wszystko OK PROSZĘ was o RADY do kogo sie skierowac

Witam!
Pański opis przemawia za kilkoma możliwościami: staw skroniowo-żuchwowy, środkowa gałąź nerwu trójdzielnego, nie można też, na podstawie tego opisu, wykluczyć n. językowo-gardłowego - potrzebna jest dokładniejsza diagnostyka. Po ustaleniu rozpoznania "celowane" leczenie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.