Co oznacza ból pęcherza i parcie na mocz?

Witam, Mam problem z "porannym" jakby zapaleniem pęcherza sama nie wiem jak to nazwać. Co pare dni, czasami odstępy czasowe sa dłuższe Np tydzień lub dwa wstając rano mam objawy zapalenia pęcherza przez pierwsze 2-3 godziny poranne mam parcie na mocz ból przy oddawaniu moczu aż łzy stają, czasami pojawia się bladoróżowy śluz czy resztka moczu, lekarz rodzinny rozlozyl ręce nie ma pojęcia co to jest. Sama jestem zdezorientowana bo to nawraca i trwa dosłownie chwile tylko i wyłącznie rano.

Przykro mi ale z poziomu portalu internetowego niemożliwe jest udzielenie pomocy.
Mogę jedynie zalecić wykonanie badania moczu i posiewu moczu, ew. konsultacji uroginekologicznej.

pozdrawiam