Co oznacza ból piersi?

Witam. Jestem kobietą, 23 lata. Od roku boli mnie lewa pierś, w okolicach dolnych oraz bliżej pachy. Miałam robione dwa razy Usg i wyszło za każdym razem prawidłowo. Ból nasila się z końcem cyklu miesiaczkowego. Ostatnio pojawił się ból lewej pachy, umiejscowiony bliżej ramienia niż piersi. Czy te bóle mogą być powiązane? Co może powodować ból piersi skoro usg jest w porządku? Dziękuję z góry za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Kiedy było usg ostatniego? Sadze ze warto jest wykonać badania hormonalne wraz z oznaczeniem poziomu prolaktyny. I ponowna ocena w usg