Co oznacza ból piersi po radioterapii?

Witam trzy miesiące temu zakończyła m radioterapie piersi i było wszystko dobrze ale jakiś tydzień temu pierś zaczęła mnie boleć i jest sporo większą od tej zdrowej piersi.Trzy dni temu powinnam dostać miesiączke ale nie dostałam.Dodam jeszcze że zażywam tamoxifen od 5 miesięcy.Zastanawiam się czy to jest normalne?Czy to mogą być jakieś późne skutki uboczne?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć