Co oznacza ból pleców po lewej stronie w ciąży?

Witam, od lipca boli mnie lewa dolna cześć pleców. Nie mogę wręcz chodzić a zwłaszcza gdy sie podłoże i mam wstać. Ból jest tak ostry że ciężko mi stanąć na lewej stopie. Dodam że od 15 lipca jestem w ciąży. Myślałam ze to może ból nerki albo korzonki, gdy trochę się poruszam to powoli ból przechodzi. Mimo to bardzo mnie to niepokoi, proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnej ocenie będzie można coś więcej powiedzieć