Co oznacza ból pleców podczas ćwiczeń?

Witam. Od jakiegoś czasu bolą mnie plecy na dole po lewej stronie. Ból pojawił się podczas ćwiczeń, podczas wykonywania przysiadów w lekkim rozkroku. Ból nasila się przy pochylaniu ale tylko do określonego momentu, przy głębokim skłonie ustępuje. Pojawia się też przy kilku innych ruchach ale także tylko w określonej pozycji. W miejscu bólu kiedy przesuwam palcami mam wrażenie, że coś mi przeskakuje. Nie ma tego uczucia po prawej stronie. Co to może być? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam. PS. Mam 22 lata, kobieta.

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej jest to ból mięśniowy, na skutek zbyt intensywnych/ nieprawidłowo wykonywanych ćwiczeń.