Co oznacza ból pleców u osoby zmagającej się z tężyczką?

Mam pytanie odnosnie swoich objawow. Od 2 msc mecze sie z tezyczka (bylo juz dobrze) wyniki dobre wit d 33,4 wapn 9,9 mg/dl magnez 2,2.. ale zaczelam miec wrazenie ze nie czuje nog. Normalnie chodze biegam skacze nie przewracam sie tylko czasami sa takie oslabione jakby ich nie bylo. I tu pytanie czy to moze miec zwiazek z przeziebieniem ktore wlasnie mnie lapie i miesiaczka? I dlatego odczuwam oslabienie.. neurologicznie wszystko jest w porzadku (bylam u lekarza). Doszedl jeszcze bol plecow.

Witam!
Oprócz "tężyczki" mogą być jeszcze sprawy nerwicowe - te dwie jednostki często się łączą. Proszę się zgłosić do psychologa lub psychiatry - zaproponują porządne wyjście z tej sytuacji!
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.