Co oznacza ból pleców w 8 tygodniu ciąży?

Witam. Jestem w 8 tc. Od dwóch dni zauważyłam, że moje piersi przestały być obolałe i nabrzmiałe, sa miekkie. Dodatkowo od dzisiaj bolą mnie plecy. Czy powinnam sie niepokoić tymi objawawi

Lek. Tomasz Budlewski

początkowe tygodnie ciąży mogą wygląda bardzo różnie, jeśli coś Panią niepokoi warto udać się do lekarza prowadzącego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.