Co oznacza ból pleców w jednym miejscu?

Dzien dobry mam pytanie bola mnie plecy na wysokosci zapiecia od stanika boli mnie to juz dlugo 18 miesiecy ale teraz bol przechodzi na gardlo i czuje dretwienie policzkow na wysokosci uszu troche wyzej .i od tygodnia czuje jak kreci mi sie w glowie

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac Się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie