Co oznacza ból pleców w okolicy piersiowej?

Witam. Od kilku dni dokucza mi ból pleców w okolicy piersiowej, między łopatkami. Kilka dni przed wystąpieniem bólu wróciłam z kilkudniowej podróży autokarem. Ale nic się nie działo. Ból pojawił się nagle. Nie wykonywałam wówczas żadnych gwałtownych ruchów, odpoczywałam na kanapie. Regularnie ćwiczę na siłowni pod okiem trenera. Ból trochę ustępuje po zażyciu środków przeciwbólowych. Najbardziej dokuczliwy jest gdy leżę i siedzę. Dodam jeszcze że jestem po zakończeniu leczenia skoliozy.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.