Co oznacza ból po artroskopii?

Witam mam 30 lat i pare tygodni temu przeszedłem operacje kolana artroskopie i usunięto mi około 30-35% lekotki , operacja poszła jak to lekarz ujął "super" Ale w dalszym ciągu nie mogę stawać na ta nogę, ból podchodzisz pod udo. Od około 11-15lat zmagam sie z bólem kolan. Ale moje pytanie polega na tym co może być ze odczuwam taki ból dodam jeszcze ze miałem robiony rezonans magnetyczny i lekarz powiedział ze wszystko jest super A ja dalej chodzę o kulach . Pozdrawiam i z góry dziękuje

Witam serdecznie,

Ciężko powiedzieć cokolwiek na podstawie pytania. Pytanie należy zadać ortopedzie, który Pana operował lub skonsultować się z innym ortopedą celem poznania przyczyn Pana dolegliwości.

Pozdrawiam.