Co oznacza ból po operacji przepukliny pachwinowej prawostronnej metodą z siatką?

Witam. Jestem 12-sty dzień po operacji przepukliny pachwinowej prawostronnej metodą z siatką, odczuwam ból przypominający (pieczenie, jakby poparzenie) w okolicach gdzie wpadał woreczek przepuklinowy. Czy jest to związane z przerwanymi nerwami i czy to minie? Lekarz stwierdził że tak ponieważ jestem osobą bardzo szczupła i jest po prostu ciasno i to z czasem minie. Proszę o poradę. Pozdrawiam

Witam , nie widziałem przepukliny przed operacją,nie wykonywałem operacji ,nie znam przebiegu ani efektu końcowego operacji - nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie!!! Proszę zaufać operatorowi!!! z.żurawski