Co oznacza ból po prawej stronie ciała?

Mam 49 lat odczuwam ból po prawej stronie ciała.Zrobiłam RTG stawów biodrowych : ,, zmiany zwyrodnieniowe w stawach biodrowych z objawem próżniowym w dolnej części stawów, bardzie zaznaczone po prawej stronie. Sklerotyzacja dachu panewek stawowych." Ból nasila się w nocy i rano (biodro, pachwina ,plecy, brzuch, stawy i kości).Czekam na wizytę 12.2017 r u specjalisty.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może bardziej należałoby wykonać rtg kręgosłupa lędźwiowego i stawów krzyżowców biodorowych , proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postepowanie