Co oznacza ból po wyrwaniu zęba?

Witam. Wczoraj o 16 miałem usuwanego zęba nr 7 z prawej strony. Do czasu gdy położyłem się spać było dość dobrze, ból był malutki, nie krwawiło zbytnio. Lecz gdy już usypialem zaczęło mnie boleć dziąsła/zęby/szczęka z drugiej czyli z lewej strony. Czy to jest możliwe że ból przeszedł na drugą stronę ?

Witam serdecznie,
Ból po usunięciu może wystąpić i nie jest to nic co powinno niepokoić. Możliwe, że ból zębów z drugiej strony wynika z żucia drugą stroną po zabiegu i/lub nadmiernym zaciskaniem zębów po zabiegu.
Jeśli następnego dnia objawy po przeciwnej stronie będą się utrzymywać, należy udać się na kontrolę.