Co oznacza ból po zabiegu artroskopii kolana?

Jestem miesiąc po artroskopii kolana miałam częściowa meniscektomia derbirdement 80 26 /80.06 /80.96 lękotki kolano po większym wysiłku puchnie i przy szwach z jednej i drugiej strony zrobiły się guzki jak dotykam to boli, oraz przy próbie zagięcia całkowitego kolana czuje blokadę stawu i uczucie jak by kolano było połamane

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dość pilna wizyta i kontrola u ortopedy najlepiej wykonującego zabieg