Co oznacza ból po zabiegu skleroterapii?

Po zabiegu skletoterapi w trakcie którego ostrzykiwana była tylna część nogi odczuwam nieustępujący ból - boli gdy zginam nogę. Zabieg miał miejsce miesiąc temu. Gdy rok temu ostrzykiwała drugą nogę nie było żadnych dolegliwości. Czy powinnam się martwić?

Lek. Paweł Szadkowski

Ból tuż po zabiegu byłby zrozumiały. Miesiąc po, wymaga wyjaśnienia i wykluczenia powikłań/chorób towarzyszących. Najlepiej będzie udać się do lekarza prowadzącego w celu oceny, ale równie dobrze może pani skonsultować się wcześniej z chirurgiem ogólnym czy lekarzem pierwszego kontaktu.