Co oznacza ból pod kolanem i samego kolana?

Witam moje pytanie jest następujące raz w tygodniu gram w piłkę i od miesiąca mam ból kolana prawej nogi, a raczej pod kolanem na zagięciu wyraźnie czuje takie spuchnienie przerwała grę na 4 tygodnie,smaruje kolano źle. Lato nic nie co mogę jeszcze zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ortopedy, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.