Co oznacza ból pod żebrami z prawej strony?

Robiłam badania gdyż dość często mam bole z prawej strony pod zebrani w obrazie usg nic nie ma niepokojącego tylko poszerzone miedniczki zrobiono badani na trzustke w normie watrobowe też a bilirubine jest 2,4 co to znaczy choruje na niedoczynność tarczycy mam mieć zrobiona tomografie brzucha czy to coś poważnego teraz już mnie nie boli to są takie napady bólu co otym myśleć

Lek. Katarzyna Szymczak

Z uwagi na podwyższona bilirubinę trzeba wykluczyć choroby trzustki , wątroby, pecherzyka żółciowego i dróg żółciowych, dlatego konieczna jest tomografia komputerowa.