Co oznacza ból podbrzusza przy zdiagnozowanej torbieli na jajniku?

Witam serdecznie, mam torbiel na jajniku wielkosci 6 cm, za tydzien laparoskopia. Od 7 dni spoznia mi okres. Od 4 dni mam dosc sile bole w podbrzuszu ktore ustepuja bo zabraniu tabletki prz przeciwbolowej. Wczesniej lekarz zapisal mi duphaston ktory bralam 4 dni po 2 tabl. dzisiaj mija 11 dzien po odstawieniu.Skad te bole podbrzusza ( po obu stronach) to zbliza sie okres,torbiel pekla, czy moze rosnie??

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.