Co oznacza ból podbrzusza w 14 tygodniu ciąży?

Witam. Od 4 dni mam dziwne bole podrzusza. Na poczatu myslalam ze to moze pecherz bo mialam tak jakby parcia, ale zaczelam odczuwac takie klucie po lewej stronie podbrzusza, takie niby pieczenie i bol i to wedruje do bioder. Bralam nospe ale nie pomaga i bylam u ginekologa wczoraj ktory powiedzial ze mam duzą grzybice pochwy i przepisal mi anybiotyk nystvagin dopochwowo, tantum rosa oraz maść. Ale nie piecze i nie swedzi mnie pochwa tylko nie pokoi mnie ten dziwny bol . Czuje tez tak jakby cos mi chcialo wyleciec z pochwy . Jestem w 14tyg ciazy i mialam badanie gineklogiczne i jest wporzadku. Czy grzybica moze dawac taki objaw ? i czy antybiotyk pomoze? Pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Dolegliwości mogą być spowodowane zakażeniem grzybiczym i leki powinny jak najbardziej pomóc.