Co oznacza ból podczas wciągania powietrza?

od 3 dni powrócił ból przy wciąganiu powietrza.Dodam że jestem po bajpasach.1.03.18 Raz już go miałam byłam na SORZe dali antybiotyki 12 dni .Ból ustał.Teraz znowu się powturzył Mam stan podgorączkowy biore Ketonal forte idę dzisiaj na USG serca bo nie wiem co dalej

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u kardiologa i Ew decyzja o leczeniu szpitalnym proszę Ew zgłosić się do lekarza rodzinnego