Co oznacza ból przy przedsionku pochwy?

Ból przy przedsionku pochwy. Witam boli mnie strasznie podczast wkladania podczas stosunku. Mam to miejsce opuchnięte nawet lekkie dotknięcie sprawia bol. 2 tyg temy byłam u ginekologa i stwierdził ostrą grzybice przepisał leki i miało pomóc ale wtedy nie bolało mnie az tak przy wkladaniu a teraz kazdy dotyk sprawia ze az chce mi sie płakać z bólu nie wiem co mi dolega

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza ginekologa i leczenie zarówno u Pani jak i u partnera seksualnego