Co oznacza ból przy stosunku i te krwawienia?

Mam 26 lat i puerwszy stopien dyspkazji szyjka macicy. W listopadzie mialam robiona laparoskopie szukajac endometriozy ktorej mie mam. Mialam tylko torbiele ktore usunieto w grudniu przyszla cytologia ktora stwierdzila ta dyzpkazje. Wyslano mnie na kolposkopie z wycinkami gdzie nic grozniejszego nie stwierdzono oprocz ektropium .cytologia w lipcu bedzie. W dalszym ciagu odczowam bol przy stosunki a od stycznia krwawie po jajeczkowaniu lub po zblizeniu. Co to oznacza...?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa