Co oznacza ból ręki po usunięciu guza?

Maż miesiąc temu miał usuwany guz z przedramienia ( nowotwór łagodny), był głeboko wrosniety, po opercji maż ma fragment skóry nieczuły a po miesiacu od operacji zaczeła go boleć ręka od łokcia do nadgarstka- czy może być ten ból spowodowany uszkodzeniem nerwu podczas wycinania - do jakiego specjalisty ma się zgłosić z tym bólem?

Lek. Wojciech Zygmunt

W pierwszej kolejności najlepiej zgłosić się do ortopedy. Nie znam dokładnego opisu operacji, więc nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć temu, że mogło w trakcie tej operacji dojść do uszkodzenia nerwu. Pozdrawiam i życzę zdrowia.