Co oznacza ból ręki u 40-latki?

witam od roku zmagam sie z boem prawej reki ...zaczelo sie od jednego palca zaczal boec i puchnac...mialam robiony rezonans magnetyczny odcinka szyjnego i glowy,nic nie wykazal...neurolog wykuczyl problem z nerwami,ortopeda stwierdzil ze moga to byc miesnie lub sciegna ,neurolog zamrozony bark...mialam tez badanie nerwow lekarz w kinice w Cambridge(mieszkam w Angli)stwierdzi ze przez to ze nie miaam postawionej odpowiedniej diagnozy w zeszlym roku na zespo ciesni nadgarstka pojawil sie drugi problem z ramieniem (zamrozony bark):/ moj lekarz ne chce mi przedluzyc zwolnienia bo jak twierdzi scan nic niewykazal i mam maly problem:/ bol mometami jest nie do zniesienia ..obklejaam sie tasmami sportowymi,leki p/w bolowe dzialaja na chwile...co moge jeszcze zrobic i by moj lekarz rodzinny uwierzyl ze mnie ta reka z ramieniem naprawde boi i utrudnia prace ? pracuje rzez agencje przy miesie:/ gdzie czesto trzeba sie nadzwigac i ze tak powiem intensywnie pracowac rekoma:( badanie krwi na RZS tez im nic nie wykazalo:/

Do pelnej konsultacji, oceny , Najlepiej przez Lekarzy ktorzy leczyli.
Praca fizyczna, dzwiganie, kontakt z miesem moga nasilac dolegliwosci...
Pelna ocena dokumentacji, ocena stanu zdrowia, konsultacja neurologiczna
pozdrawiam