Co oznacza ból stawów podczas stosowania Carezette?

witam przyjmuje tabletki cerazette kończę drugie opakowanie,wcześniej miałam założona wkładkę yadess,przed usunieciem wkladki dwa miesiace dostałam infekcji intymnej,usunelam wkładke przeszłam na tabletki od razu,czuje ciagłe pieczenie w pochwie,mimo ze infekcja jest wyleczona,jezeli okaze sie ze infekcji jest wyleczona i ciagle pieczenie jest i biore kwas mlekowy i nie pomaga to moze byc reakcja na składnik tabletki cerazette,wynik moczu dobry,bola mnie stawy przy stosowaniu tabletek cerazette

Lek. Tomasz Budlewski

Które stawy bolą ? Czy jest jakiś obrzęk zaczerwienienie ? Wskazna wizyta u ginekologa i lekarza internisty