Co oznacza ból uszkodzonego paznokcia?

Dzień dobry mam 24 lata. Mam problem z dużym paznokciem u nogi. Ostatnio z jakieś 2 lata temu ten palec został najechany przez paleciaka z paletą. Po tym paznokciem zrobił się silny, czarny aż zszedł całkiem. Pomału zaczynam odrastac. Wyglądało że dobrze odrasta bo wszystko było ok. Tydzień temu okazało się nagle, raczej się nigdzie nie uderzyłam ani nic nie zrobiłam w ten palec a on zaczął się pomału zielony robi. Jest teraz jak na razie taki jasno zielony i chyba z jednej strony źle się zrosl. Przy dotykaniu go pobolewa. Co może się dziać? Czy to coś poważnego? Do jakiego lekarza się wybrać? Bardzo proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana wizyta u lekarza dermatologa Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć