Co oznacza ból w dolnej części brzucha u 71-latka?

Witam. Od dłuższego czasu mam bóle w dolnej lewej części brzucha. Po wykonaniu USG nie stwierdzono nieprawidłowości. Kolonoskopia wykazała, że mam polipy. Jeden został usunięty (ok.10 mm), drugi i trzeci 20 mm ( w znieczuleniu ogólnym ). Ponadto stwierdzono, że mam uchyłki jelita grubego. Od zabiegu minęło trzy tygodnie, a ból nie ustąpił, kłopoty z wypróżnieniem. Stolec poszarpany, kilkukrotnie/dobę. Ból szczególnie uciążliwy w pozycji siedzącej oraz wcześnie rano.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na objawy zapalenia uchylkow . KoniecZna wizyta u lekarza rodzinnego najlepiej do lekarza gastroenterologa