Co oznacza ból w górnej części lewego kolana?

Witam, poraz kolejny odczuwam ból w górnej części lewego kolana, w części miękkiej nad rzepka. Zawsze dzieje się tak po jeździe na rowerze. Boli przy zginaniu do tego stopnia, że nie mogę kucac. Raz bolało tak, że nie mogłam chodzić po schodach. Po ok tyg to przechodzi. W dzieciństwie miałam taką przypadłość, że kolano blokowalo się I nie byłam w stanie nim ruszyć. Każda próba to był straszny ból i kompletna niemożność ruchu. Były to oba kolana na zmianę. Teraz nie blokuje się tylko boli.

Dzień dobry,

Niestety jazda na rowerze jest spotem obciążającym stawy kolanowe. Taki problem powinien być diagnozowany za pomocą diagnostyki obrazowej i wykonaniu odpowiednich testów.
Zalecam od razu wizytę do dobrego Fizjoterapeuty lub Osteopaty lub wzięcie skierowania na RTG od lekarza rodzinnego i udania się na taką wizytę ze zdjęciem stawu.
Takie objawy raczej nie są standardowe ale dokładna diagnostyka i odpowiednio dobrana terapia może rozwiązać Pani problem

Pozdrawiam
Konrad Skrzat