Co oznacza ból w klatce piersiowej?

Witam , mam 22 lata i jestem kobieta . Od kilku miesiecy odczowam bol po prawej stronie klatki piersowej . Bylam juz z tym U kilku lekarzy lecz nikt nie widzi problemu , mieszkam w uk wiec ciezko tu o dobra opieke zdrowotna . Kilka miesiecy temu moja coreczka weszla mi kolanami na klatke piersiowa i poczulam okropny bol lecz nie wiem czy to moze byc powiazane Od jakiegos czasu zaczelam wyczowac wystajace kosci tylko po prawej stronie klatki piersowej , bardzo prosze o rade . Co to moze byc?!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej postawić jakąkolwiek konkretną diagnozę. W tym celu koniecznie należałoby zebrać dokładny wywiad, zbadać Panią oraz ewentualnie zlecić badania dodatkowe (np. RTG klatki piersiowej/żeber). Teoretycznie jest to prawdopodobne, że opisane objawy są konsekwencją urazu, aczkolwiek małe dziecko nie powinno takiego urazu spowodować. W celu uzyskania szczegółowych informacji powinna się Pani udać do lekarza na bezpośrednią wizytę.