Co oznacza ból w klatce piersiowej podczas przeziębienia?

Dzień dobry, chciałam się dowiedzieć czym mogą być spowodowane problemy z oddychaniem i ból w klatce piersiowej podczas przeziębienia. Jestem chora juz 7 dzień, lekarz twierdzi, że osłuchowo jest czysto, z sercem jest wszystko w porządku, a mnie dosłownie zatyka kiedy np. chodzę lub więcej mówię. Dodam, że mam mocno zapchany nos, dzisiaj doszedł suchy kaszel. Czy jest możliwe, że mam zapalenie oskrzeli którego lekarz po prostu nie wykrył? Dodam, że choruję średnio raz w miesiącu.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka pulmonologiczna i Ew kardiologiczna . Czy było ekg? Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego