Co oznacza ból w okolicach lędźwi i jakie leczenie podjąć?

Dziwny, trudny do określenia ból w okolicy lędźwiowej z prawej strony, co to może być ? Witam Od misiąca dokucza mi dziwny bo niby nie tępy,ostry ból ale dokuczliwy. Najpierw boli kręgosłup po środku na samym dolew okolicy lędźwi ,później ból jakby (ciągnie,promieniuje na prawą stronę) podczas stania lub siedzenia ale dodam, że w momencie ruchu gdy chcę się wyprostować lub pochylić wówczas boli najbardziej w okolicy lędźwi i miednicy.Również podczas snu, w momencie ruchu ból w rej okolicy jest odczuwalny. Innych objawów u siebie noe obserwuję .Na tą chwilę wykonane zostało USG jamy brzusznej - wynik bez zmian. Proszę poradzić co należy robić dalej ?

1. konsultacja ginekologiczna,
2. zdjęcie RTG odcinka lędźwiowego kręgosłupa
3. wizyta u rehabilitanta
4. włączenie na stałe sportu w celu wzmocnienia mięśni przykręgosłupowych