Co oznacza ból w okolicach mostka przy ruchu, przełykaniu i głębokim oddechu?

Witam, wczoraj grałem w meczu piłki nożnej. Było dość chłodno i wietrznie. Co prawda byłem ubrany w termoaktywne ciuchy, komin i czapkę, ale to nic nie dało. Jako bramkarz dużo krzyczałem i pod koniec pierwszej połowy poczułem ból w klatce i gardła. Tak jakby mnie przewialo. Aktualnie czuję ból w okolicach mostka przy ruchu, przełykaniu i głębokim oddechu. Dodatkowo silny ból gardła i migdałów. Bardzo się poce i po lekach typu theraflu ból tylko delikatnie się zmniejszył. Czy to przejdzie samo?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza i po badaniu zapewne włączenie odpowiedniego leczenia