Co oznacza ból w okolicy biodra?

Witam Od kilku dni dokucza mi ból w lewym dolnym boku nad biodrem, można go określić jako " rozpierajacy" uczucie "balona" ból nasila się przy ruchach i oddychaniu. Kiedyś już doświadczyłem podobnego dyskomfortu jednak ból minął po jakimś czasie. Co może być przyczyną takiego stanu? jak sobie z nim radzić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Kolka jelitowa? Naciągnięcie mięśnia? Nadwyrezenie stawu biodrowego? Bez badania ciężko postawić diagnozę.
Pozdrawiam