Co oznacza ból w trakcie spięcia pośladka przy wstawaniu i chodzeniu?

Witam, od kilku dni mam problem z opuchniętym miejscem pod pośladkiem dokładnie zaraz pod ciągnącym się aż do pachwiny. Nie doznałam żadnego urazu, przynajmniej sobie nie przypominam. Odczuwam również ból w trakcie spięcia pośladka wstawaniu i chodzeniu . Co to może być ? Czy zgłosić się z tym do lekarza? Dodam że w pracy przykucając do szafki w pracy poczułam mocne pieczenie w prawej łydce następnego dnia obudziłam się z bólem pod pośladkiem z lewej strony.

Witam serdecznie,

Objawy mogą być spowodowane np. dyskopatią i uciskiem na nerwy. Oczywiście przyczyn może być wiele. Potrzebna diagnostyka. Wskazana konsultacja z lekarzem rodzinnym celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.