Co oznacza ból z dużym nasileniem w trakcie leczenia kanałowego?

Jestem w trakcie leczenia kanałowego górnej 6, dwa kanały ok, z trzeciego nacieka ropa czemu towarzyszy nieprzyjemny zapach i silny ból. Moja Pani stomatolog cały czas podkreśla, że takie leczenie wymaga kilku wizyt. W tym czasie (od 2 tygodni) zarzywam antybiotyk araz ketoprofen a czasem deksaketoprofen, jednakże ból ustaje na 5-6 godzin a potem powraca z bardzo dużym nasileniem. Co powinienem w takiej sytuacji zrobić?

Należy leczyć wszystkie kanały najczęściej jest ich 4 . Czwarty kanał może być trudny do odnalezienia. Dodatkowo stosuje się zabiegi chirurgiczne odbarczające np. nakłucie , nacięcie, drenaż. Po dwóch tygodniach powinno być już lepiej. Konsultacja i badanie u specjalisty.