Co oznacza ból żeber u 30-latka?

Witam serdecznie, mam 30 ład gdzieś od 10 lat odczuwam ból żeber z prawej strony i z lewej. Co dzień czuje ból tylko i wyłącznie podczas siedzenia i leżenia jak stoję czy chodzie nie ma żadnego bólu. Pomału m tego dość jestem strasznie ciekawy co mi jest Podczas leżenia na prawym boku boli mnie lewy a leżąc na lewym to boli prawy leżąc na plecach najczęściej obydwa boki bolą na wysokości żołądka.Do dam, że mam pęknięty kręg lędźwiowy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie . Jaki mechanizm powstani pęknięcia ?