Co oznacza ból żeber u osoby ćwiczącej boks?

Witam serdecznie ,corka miesiąc temu zaczęła ćwiczyć techniki boksu ,od dwóch tygodni utrzymuje sie jej nawracający ból z lewej strony pod zebrami .Bol przypona stan kolki ,był słabszy nieste po treningu wrocil ,czy moze to byc nadwyrężony mięsień ?bo nastraszono nas ,ze trzustka lub śledziona ma tskie same objawy bolu .z góry dziekuje za odpowiedz ,pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Mogło dojść zarówno do zwykłego stłuczenia, jaki i do pęknięcia żebra, śledziony, odmy. Gdyby objawy nie ustępowały lub nasilały się, proszę się udać do lekarza.