Co oznacza ból zlokalizowany po lewej stronie pępka?

Witam, moim problemem jest podbrzusze a mianowicie bol zlokalizowany po lewej stronie pępka, ból ten jest charakterystyczny, ponieważ odczuwam jakby bardzo mocne chwilę skrety jelit, bynajmniej tam się wydaje, że są to jelita. Zdarza się tak kilkakrotnie w ciągu dnia, i podczas tego bólu nie mogę się wyprostować. Miałam wcześniej problemy z żołądkowe, helicobacter pylori sporo podwyższone oraz podejrzenie owrzodzenia. Towarzyszy tym skretom odbijanie się kwasem takim, że aż mi wypala przełyk itp

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Problemach może tkwić w jelicie grubym Np. uchyłkowatość jelita grubego. proponuję udać się do lekarza rodzinnego