Co oznacza ból żołądka i czkawka?

Od paru dni boli mnie zalodek, po jedzeniu dostaje czkawki. Piłam już Amol, tabletki Raniberl Max i nie pomaga. Jeśli już to na chwilę. Ostatnio trochę się nadzwigalan i myślę że to też może być przyczyną.pros,e o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie mozna coś wiecej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie. być może będzie wskazane udanie się do lekarza gastroenterologa i ew gastroskopia.