Co oznacza bóle z prawej strony brzucha w 7. tygodniu ciąży?

Witam. Jestem w 7 tygodniu ciąży i lekarz zalecił mi branie luteiny ze względu że bolał mnie brzuch i były lekkie skurcze. Muszę brać 2x2 tabletki 50 mg dopochwowo. Jednak z prawej strony mniej więcej w miejscu gdzie może zamieszczony być zarodek strasznie boli. Tak jakby kłucie Lub ciągniecie. Czy to może oznaczać coś złego z dzieckiem? czy luteina mogla zaszkodzić dziecku?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze , proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza ginekologa ponownie