Co oznacza bolesna miesiączka po łyżeczkowaniu?

Dziendobry w pazdzierniku mialam lyzeczkowanie macicy pierwsze dwa okresy regularne teraz spoznia sie okres o pare dni i mam bolesne miesiaczki tak jak przed lyzeczkowaniem oraz nocne poty i za dnia tez mocno poce sie choruje na tarczyce niedoczynnosc oraz depresje i nadcisnienie arytmie serca biore euthyrox bidocard i neospasmine lekow psychotropowych niebiore od dwoch lat bo chce byc w ciazy dlaczego tak sie dzieje ze tak sie poce i jestem oslabiona czasem trzese sie z zimna po tym jak jestem zlana potem czy to cos na tle nerwowym ?

Proponuję wykonać badania hormonalne, zlecone przez endokrynologa. Może być to bowiem zarówno na tle nerwowym, jak i np. przez działanie hormonów. Pozdrawiam